Materiaali

Yrityksenä PŘÍHODA s.r.o. pitää erityisen tärkeänä käytettyjen materiaalien laatua. Jokaisessa tilanteessa käytämmeerityisesti kehitettyjä materiaaleja, joita on kehitystyössä perusteellisesti testattu tavoitteenamme saavuttaa maksimaalisetsuoritusedut asiakkaillemme. Prihoda Premium (PMI/NMI)- kankailla on kaikki alla luetellut edut vakiotuotantomme puitteissa(ei lisäkuluja).

Tästä voit ladata materiaalien sertifikaatit

Tärkeät edut

Suur jäikus ja tugevus

Meie põhikangastel Classic, Premium ja Recycled (PMS/PMSre/NMS/NMSre/PMI//NMI) on optimaalne jäikus1800 N / 10 mm siduses ja 1000 N / 10 mm koes. Sellised parameetrid muudavad materjali rebenemisenormaalsel kasutamisel peaaegu võimatuks.

Väga hea tulepüsivus

Kangad PMI/NMI/PMS/NMS on sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardile EN 13501-1 suurepärastetulemustega. Selles katses saavutasid meie kangad klassi „B-s1,d0“, mis tähendab tuleleviku tõkestamist,minimaalset suitsu tekkimist ja sulamaterjali tilkade puudumist. Klaasriided vastavad tegelikult A klassinõuetele. Kangad Classic, Premium ja Recycled (PMI/NMI/PMS/PMSre) on sertifitseeritud ka vastavalt USAnormile UL 723.

Tühine kiududeeraldumine

Lõputute kiudude kasutamise tõttu võib KÕIKI meie kangaid kasutada puhasruumides kuni ISO klassini 4.Sõltumatud laborikatsed näitavad, et kiudude eraldumine meie materjalist kasutamise ajal praktiliselt puudub.

Antistaatiline toime

Materjalidesse Premium (PMI/NMI) ja Durable (NMR) kootud süsinikkiud eemaldab kanga pinnalt igasuguseelektrilaengu.

Antibakteriaalne toime

Me kasutame eritöötlust, mis garanteerib, et ellu ei jää ükski bakter, mis on sattunud meie kangale Premium(PMI/NMI) ja Durable (NMR). See töötlus jääb tõhusaks ka pärast mitmekordset pesemist. Euroopa standarditelevastavad katsed näitasid, et pärast KÜMMET pesu töötluse tõhusus ei vähenenud. See võimaldab meil pakkuda 10aasta pikkust garantiid meie minimaalsete hooldusnõuete baasil (vt järgmist punkti).

Lihtne hooldada

Meie kangad, mille valmistamisel on kasutatud lõputuid kiude, on väga tõhusad ning minimeerivadsissepuhkeõhust pärineva prahi sadestumise. Sissepuhkeõhk jaotatakse hajuti perforatsioonide kaudu ningkanga kanalid jäävad seestpoolt suhteliselt puhtaks (normaalses keskkonnas). Need ei nõua muud hooldustpeale välise tolmupühkimise. Pesemine on tavaliselt nõutav ainult kas hügieenilisuse või esteetilisuse otstarbel.

Stabiilne välimus

Tänu meie lõputu kiu tehnoloogiale ei muutu riide välimus aja jooksul ega paljude pesutsüklite tõttu, mida esinebtavalistest kiududest valmistatud materjalide puhul. Meie materjalid Premium, Classic ja Recycled(PMI/NMI/PMS/NMS/PMSre/NMSre) jäävad esteetiliseks ka pärast paljusid hooldustsükleid.

{popis}

 

{popis}

 

Selection of the most suitable material

1) Classic (PMS, NMS) või Premium (PMI, NMI)

Kangas Premium on erinevalt kangast Classic ka antibakteriaalne ja antistaatiline. Tänu nendele omadustele onnimetatud kangad ette nähtud kasutamiseks keskkonnas, kus on kõrgeimad hügieeninõuded või kus on vaja vältidaelektripinge tekkimist tekstiilist hajuti ja maanduse vahel. Kuigi mõlemad kategooriad liigitatakse tavaliseltsamasse süttivusklassi, on kangas Premium varustatud veel spetsiaalse funktsiooniga põlemise ja suitsuminimeerimiseks.

2) Õhku läbilaskev (PMS, PMI, PLS) või õhku mitteläbilaskev (NMS, NMI, NLS, NMR)

Õhku läbilaskvate materjalide kasutamise ainus põhjus on vajadus vältida vee kondenseerumist hajutite pinnal.Jahutamisel kastepunktist madalamatel temperatuuridel toimib õhku mitteläbilaskev materjal nii nagu teraskanalning seetõttu on vaja kasutada õhku läbilaskvat kangast, alternatiivselt kahekordset või isoleeritud kanalit.

3) Kerged materjalid (PLS, NLS)

Nende madalamat hinda tasakaalustab lühem garantii ja eluiga. Võrreldes teiste kangastega kuluvad kergedmaterjalid pesemisel kiiremini ning need ei pea vastu kauem kui 50 pesutsüklit. Tänu väga väikesele kaalule on neidmõnus käsitseda.

4) Kiled ja kattega kangas – Foil (NLF), Plastic (NMF), Glass (NHE), Translucent (NMT)

Niitä ei voi pestä pesukoneessa, mutta toisaalta ne voidaan puhdistaa juoksevalla vedellä ja pyyhkimällä. Kelmuillaon erinomainen hinta-laatusuhde.

5) Kierrätysmateriaalit (PMSre, NMSre)

Ne valmistetaan kierrätyspulloista saatavasta kuidusta ja niiden käyttö on osa ympäristönsuojelua. Jokainenkankaan neliömetri säästää 13 muovipulloa päätymästä kaatopaikalle. Kierrätysmateriaalit vastaavat teknisestikategoriaa Classic.

6) Minkä värin haluat?

Suurin osa materiaaleistamme on vakiona saatavilla 9 alla esitetyssä värisävyssä (saattavat hieman vaihdella).Mitään standardi(-erityis)-väriä ei ole heti saatavana, vaan ne vaativat pitemmän toimitusajan.

{popis}

 

Värikartta PMS, PMI, NMS, NMI

{popis}

 

Värikartta PLS, NLS

{popis}

 

Värikartta NMSre

{popis}

 

Värikartta PMSre

{popis}


Värikartta NHE

{popis}

 

Värikartta NLF

{popis}

 

Värikartta NMR

{popis}- AINUTLAATUISET RATKAISUMME -

Lisäys